Найшвидші: у москві пройшов крос ” лисяча гора»

157

Близько 500 учасників у віці від 18 років і старше вийшли на старт, щоб перевірити свої сили на дистанціях від 2 до 8 кілометрів і провести вихідний день на природі.

Вперше крос “лисяча гора” пройшов восени 2017. За чотири роки він став доброю традицією для багатьох учасників. Забіг привертає увагу своєю динамічністю, видовищністю, затишною атмосферою. Назва старту вибрано не випадково: воно пов’язане з місцем проведення кросу — раніше тут водилися лисиці. Зараз на найбільшому суходільному лузі в місті відкриваються приголомшливі види на осінній ліс.

Перші учасники «лисячої гори» побігли о 10 ранку. Останній старт дали в 13:40. За сформованою практиці кросового бігу старти для чоловіків і жінок в різних вікових категоріях проходили окремо. Це створювало високу конкуренцію і захоплюючу боротьбу серед спортсменів.

переможці:

Дівчата 18-19 років — олеся власова, її результат — 08 хв., 22 сек.

Юнаки 18-19 років — олександр рибалкін, його результат — 12 хв., 56 сек.

Жінки 20-22 роки — дар’я шабуніна, її результат — 22 хв. , 47 сек.

Жінки 23-34 роки — олена коробкіна, її результат — 20 хв., 57 сек.

Чоловіки 20-22 роки-максим ліксаков, його результат – 28 хв., 04 сек.

Чоловіки 23-34 роки-павло адишкін, його результат – 25 хв., 09 сек.

Жінки 35 років і старше — галина поліщук, її результат — 14 хв., 15 сек.

Чоловіки 35 років і старше — в’ячеслав шабунін, його результат — 20 хв., 25 сек.

Всі фінішували учасники отримали пам’ятні значки з символікою кросу, переможці та призери у всіх категоріях — грошові винагороди, подарунки від організаторів і партнерів.

у суботу, 2 жовтня, відбувся перший етап студентського кубка бігової спільноти . На старт вийшли студенти п’ятнадцяти вузів. Переможцями стала команда мду ім. М. В. Ломоносова.

Також 2 жовтня пройшов забіг з собаками»швидкий пес”. 170 учасників пробігли 2 км по трасі “лисячої гори” разом зі своїми вихованцями.

Перше місце в кросі “швидкий пес” серед чоловіків зайняв антон єлісєєв, разом з собакою на прізвисько вихор вони подолали 2 кілометри за 06 хв., 33 сек. Друге місце у сергія носова і його спарти, їх результат – 06 хв., 40 сек. Третім до фінішу прийшов євген богатирьов зі своїм чотириногим другом на прізвисько азар, вони показали результат 06 хв., 44 сек. Першою серед жінок стала аліна ромашова та її нічна фурія з результатом 06 хв., 34 сек. Другими дистанцію подолали світлана журавльова та асті за 08 хв., 07 сек. Третє місце посіли анна гречишкіна та блеки, які подолали дистанцію за 08 хв., 18 сек.